Rekord v komentářích TADY,.........SPŘÁTELUJU!!!! 
prosím moc potřebuju hlásky tadyyyy

kolekce Alexandra McQueena

11. srpna 2010 v 13:00 | LucinQa |  Móda
Módní návrhář Alexander McQueen opět šokoval se svou dámskou kolekcí pro jaro a léto tohoto roku. Jako vždy, i nyní se projevil jeho smysl pro extravaganci a spontánní módu, kde se fantazii meze nekladou. Jeho aktuální kolekce má nyní jednu obrovskou výhodu - na rozdíl od některých předchozích je nositelná a velmi, velmi jedinečná. Přesto však plná fantazie, kreativity a moderního umění.


McQueen, na rozdíl od jeho mnohých kolegů, má tak úžasný talent na módu, že se doslova prodává sama. Může si dovolit experimentovat a vydat například kolekci, která je už na první pohled nenositelná. To se ovšem netýká aktuální módní řady, která obsahuje outfity plné neotřelosti, originality a velmi promyšlených prvků a vzorů. Alexander McQueen měl vždy smysl pro neobvyklé ztvárnění, v jeho módě se objevuje plno kontrastů, jako jsou křehkost a síla, tradice a modernita, plynulost a nepravidelnost.

Jarní dámská Resort kolekce je postavena na dokonalých střizích

Některé hlavní prvky jarní kolekce jsou nepřehlédnutelné, skvělé a hlavně sexy. Nedílnou součástí jsou například výrazné vycpávky, které dodávají outfitům požadovaný tvar, jakousi čistou linii, která zůstane neměnná od chvíle, kdy vám poprvé padne do oka. Významnou roli hrají také hluboké výstřihy do V, tříčtvrteční kalhoty, asymetrie, ráznost střihů. Co je však na této kolekci nejkrásnější a nejvíc obdivuhodné, nejsou ani samotné střihy (které přesto můžeme vychválit až do nebe), ani všudypřítomná ženskost, ale naopak barevnost a volba vzorů.

Barvy a vzory, až jde hlava kolem

McQueen dal kalhotovým kostýmkům v této kolekci úplně nový rozměr. Žádné široce střižené kalhoty nebo volná sáčka, ale vše velmi těsně na tělo. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby návrhář do kostýmku nezapravil neuvěřitelné geometrické vzory a kontrastní barvy, které připomínají spíše kaleidoskop než módní outfit. V tomto duchu se nese celá kolekce a nezbývá, než sklonit poklonu nad nápady i precizním provedením. Designérovi se podařilo i z na první pohled obyčejných šatů pomocí vzorů a jejich uzpůsobení vytvořit modely, které jsou nepřehlédnutelné.

Jednoduchá a prostá myšlenka je maximálně dotažena do konce. Zvláštní pozornost věnujte také kalhotám, sáčkům a doplňkům černé barvy, které jsou posety jemnými, neutrálními vzory. Z dálky tyto modely vypadají jako noční obloha s překvapením. Za pozornost stojí také outfity tvořené z pokladové vrstvy v jedné barvě a vzorované krajky - opět velmi originální skvěle vypadající. K této působivé kolekci vznikla také řada módních doplňků v podobě šátků, kabelek, obuvi, opasků nebo slunečních brýlí. Nepochybujeme o tom, že i vy si zamilujete a vyberete některý z těchto modelů. Objednat si jej můžete přímo na internetových stránkách www.alexandermcqueen.com .
zdroj: moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama